Predaj laserov

Predaj laserov

KOZMETICKÉ PRÍSTROJE na laserovú epiláciu

Týmto spôsobom vám chceme prezentovať tri najpredávanejšie prístroje vo svete na laserovú epiláciu rozličných technológií. Sme distribútor pre španielske, talianske a nemecké prístroje. Zabezpečujeme odborné školenie, dvojročnú záruku na prístroj a pozáručný servis priamo u vás. V krátkosti vás zoznámime s vlastnosťami prístrojov, ktoré máme v našej ponuke.

SHR

 • Spĺňa medzinárodné normy pre zdravotnícke pomôcky CE & ISO 13485.
 • K dispozícii sú rôzne veľkosti spotov (12*33mm².15*35 mm². 15*50 mm²).
 • Vymeniteľné nemecké xenónové lampy, zaručených 70 000 snímok.
 • Moderný dizajn, robustný plášť poskytujúci dobrú izoláciu a ochranu pred statickými a frekvenčnými poruchami.
 • Ukazovateľ nízkej hladiny vody, teploty vody, prietoku vody a chladenia.
 • Tri chladiace systémy zabezpečujú bezpečné a pohodlné ošetrenie pacientov.
 • Kondenzátory z Japonska zabezpečujú stabilný a spoľahlivý energetický výkon.

Počítadlo:

 • zobrazuje počet zábleskov
 • Spínače: dva spínače na rozličné použitie
 • Veľkosť spotu: dostupné 12*33mm², (štandardné); 15*35mm², 15*50mm² (voliteľné)
 • Lampy: dovezené z Nemecka, umožňujú od 70 000 do 100 000 snímok. Pri normálnej prevádzke je zaručených 70 000 snímok
Viac info

Diódový laser SAPPHIRE

Náš prístroj Sapphire LS-1200 má jedinečný systém chladenia, ktorý generuje teplotu -5°C v špičke, v rozmedzí -7°C až 2°C, vo vypnutom režime a pri epilácii teplotu až do 32°, kedy sa už prístroj vypne. To umožňuje špeciálna chladiaca tryska, ktorý zásobuje diódový zásobník, čím sa predlžuje životnosť a je zaručených minimálne desať miliónov snímok z celkových päťdesiat miliónov odhadovanej životnosti. Technológia Sapphire Depilice® výrazne tlmí bolesť pri každom ošetrení, vďaka čomu klient zažíva príjemný chladivý pocit a nepociťuje bolesť.

Neváhajte vysvetliť tento koncept chladenia svojim klientom. Ocenia účinnosť ošetrenia a čoskoro si ho vyžiadajú aj ďalší klienti.

Viac info

Prenosný diódový laser
808 nm HF-MONDO33 DIODE +

PRINCÍP
Podľa princípu selektívnej absorpcie svetla; používanie vlasových folikulov v melanocytoch v špecifickom pásme absorpcie vlasových folikulov za účelom produkcie tepla a tým selektívne poškodenie vlasových folikulov. V procese liečby je v systéme jedinečná technológia dynamického chladenia bielych kameňov, aby sa zabezpečilo, že epidermis nebude spálená a proces bude bezbolestný. Tak sa zabezpečí rýchly a trvalý účinok odstraňovania chĺpkov.

POPIS
350W 808nm prenosný diódový laser HF-MONDO33 DIODE +

Systémové charakteristiky
808nm diódová laserová epilácia ničí vlasovú folikulu pomocou tepelného poškodenia laserom, čím sa zabráni budúcemu rastu chĺpkov vo folikulách. Ideálna doba trvania impulzu (20 až 1000 ms) diódového laserového systému 808 nm môže spôsobiť tepelné poškodenie kmeňových buniek vlasovej matrice a zabezpečiť zničenie folikulov. Aby sa minimalizoval nepríjemný pocit tepelného poškodenia okolitých tkanív, slúži efektívny systém na ochladzovanie kože (chladiaci hrot na zafírový kontakt) na ochladenie pokožky pred, počas a po celej liečbe. Preto 808 nm diódový laser je účinnejší pri tmavej pokožke.

Viac info

MONDO33 SA-B07 40khz kavitačný prístroj s rádiofrekvenciou a fotónom

40Khz kavitácia:
Využitím frekvencie ultrazvuku 40 Khz dochádza k intenzívnym vibráciám, ktoré spôsobujú vnútorný rozpad tukového tkanina a zasahujú tukové bunky. Efektívne odstraňujú nepoddajné tukové vankúšiky, znižujú množstvo a veľkosť tukových buniek. Ultrazvukové vlny s nízkou frekvenciou postupne zohrievajú tukovú vrstvu, čím dochádza k rozbitiu tukových buniek a tukového tkaniva. Rozpustený tuk, odpadové a toxické látky sú následne odplavované lymfatickými cestami z orgranizmu.

RF:
Systém rádiofrekvencie využíva jedinečný 5 Mhz variabilný frekvenčný systém, ktorý funguje na princípe rýchlej zmeny polarity elektrického poľa v pokožke od kladného elektrického náboja k zápornému na dosiahnutie optimálnej použiteľnej frekvencie. K produkcii tepla dochádza, keď prirodzený odpor tkaniva premieňa elektrický prúd na tepelnú energiu a pomáha tak dopraviť teplo hlbšie do pokožky. V procese denaturácie sa zahriatím vnútorných vrstiev pokožky stimuluje kolagén, ktorý sa okamžite stiahne. Pri následnej neokolagenézii dochádza k spevneniu kožného tkaniva a redukcii vrások. To zaručuje dosiahnutie čo najlepších výsledkov ošetrenia a pokožka je pružnejšia a vyzerá hladko a sviežo.

Fotón:
funguje na princípe širokospektrálneho svetla, pričom využíva svetelné častice s rôznou vlnovou dĺžkou svetelnej energie. Fotónové svetlo napomáha k zrýchlenej oprave a obnove kožných buniek, aktivuje tvorbu kolagénu a elastínu, odstraňuje pigmentové škvrny, začervenanie pokožky a redukuje popraskané žilky. Dosiahnite tak mladistvý vzhľad pokožky.

Viac info
Školenie a zaučenie pracovať s laserom dostanete zdarma.

V prípade záujmu o viac informácií kontaktujte nás na čísle +421 948 252 827

Sme pripravení pomôcť vám dosiahnuť výsledky, ktoré očakávate.

V prípade, že máte otázky, neváhajte nás kontaktovať. Kontaktná osoba: Jarka Poljovka