Ošetrenie tela

Ošetrenie tela


MORSKÉ RIASY
Jemná a elastická pokožka

Pomocou kozmetických prípravkov s obsahom morských rias, ktoré vám dodajú vitalitu, zregenerujú organizmus a významne dopomôžu k dosiahnutiu spokojnosti s vlastným telom. V morských riasach sa sústreďuje veľké množstvo stopových prvkov, proteínov a aminokyselín. Morské riasy zbavujú telo toxických látok, pomáhajú redukovať hmotnosť, spevňujú tkanivo a úspešne bojujú proti celulitíde, vráskam a celkovému starnutiu pokožky.

Kozmetické produkty s obsahom morských rias majú detoxikačné a spevňujúce účinky. Zvyšujú odolnosť kože, pomáhajú odvádzať vodu z tkanív a stimulujú odbúravanie tukov, čím efektívne podporujú zbavovanie sa prebytočných kilogramov. Výťažky z morských rias stimulujú produkciu kolagénu a urýchľujú spotrebu kyslíka v bunkách, hydratujú pokožku a podporujú jej elasticitu, čím efektívne bojujú proti starnutiu pokožky.

Morské riasy obsahujú proteíny vysokej biologickej hodnoty: bylinkové tuky, oligo elementy, provitamíny a vitamíny. Fytoterapii z riasami sa pripisuje stimulácia endokrinného systému a dvíha sa hladina minerálov v organizme. Výnimočná je v boji proti fibróznej celulitíde a zvyšku kilogramov. Pokožka je po ošetrení jemná a elastická. Procedúra je vhodná aj pre ženy po pôrode (po 8 týždňoch)

Odporúčame 8 – 10 ošetrení v priebehu 2 mesiacov.


BOMBA ZÁBAL

Absolútna novinka na Slovensku!
  • Zábal podporuje odbúravanie celulitídy a tiež je vhodný na liečbu rozšírených cievok a popraskaných kapilárov. Pri zábale sa používa talianska kozmetika značke NACTIVE. Na Bomba zábal je použitý Kryo (chladivý) a Thermo (tepelný) gél, ktorý je aplikovaný v závislosti na problematike a čoho chceme dosiahnuť. Thermo je aplikovaný na časti, ktoré majú celulitídu alebo tukové zásoby. A kryo v miestach, kde sú rozšírené žilky či popraskané kapiláre a na partie uvoľnenej (opustenej) kože. Vyvoláva silný efekt tepla (termo) a chladu (kryo).
  • Po aplikácii sa vykonáva špeciálna masáž suchým olejom. Odporúčame pre ďalšiu domácu starostlivosť používanie krémov - Hydra botanika, ktorá je bohatá na rastlinné komplexy, oleje a kožu hydratuje a regeneruje. Procedúra je vhodná aj pre ženy po pôrode (po 8 týždňoch) a pre osoby, ktoré majú problémy so zadržiavaním tekutín v organizme.

Sme pripravení pomôcť vám dosiahnuť výsledky, ktoré očakávate.

V prípade, že máte otázky, neváhajte nás kontaktovať. Kontaktná osoba: Jarka Poljovka