Kavitácia

Kavitácia

Za dva týždne k dokonalému telu

Kavitácia sa dnes považuje za jeden z najsilnejších mechanizmov, pomocou ktorého sa ničia tukové bunky. Toto je najnovšia metóda, ktorej technológia umožňuje neinvazívnu a bezbolestnú liečbu, ktorá je cielene mierená na tie časti tela, kde máme nahromadené stuhnuté tuky, ktorých sa nevieme zbaviť ani jednou doposiaľ prístupnou metódou, ani diétou a ani cvičením. Najčastejšie je to: brucho, bedrá, stehná, nadlaktie, zadok….. tie časti, z ktorých žiadnou diétou nemôžeme viditeľne zmenšiť tieto tukové nánosy.

Procedúra kavitácie eliminuje práve tie stuhnuté tukové nánosy na presne určených miestach a to bez operačných zákrokov. Procedúra trvá od 30 min do 60 min. Je potrebné urobiť od 5 – 10 procedúr, ktoré sa vykonajú v rozpätí 3 – 5 dní, aby výsledky boli efektívne, je potrebné pridať aj fyzickú aktivitu a následne po procedúre je potrebné prijať okolo 2l tekutín do organizmu.

Optimálna je kombinácia s anti-celulitídnou masážou, správnym stravovaním spolu s niektorou z metód detoxikácie organizmu.

Kontraindikácie a nežiaduce účinky:

  • LDM ultrazvukové vlny sa používajú v medicíne už viac ako desaťročie a doteraz sa neobjavila žiadna kontraindikácia alebo nežiaduci účinok.
  • Uznáva sa, že LDM ožarovanie je absolútne neškodné pre človeka, pretože sa frekvencia vĺn mení veľmi veľkou veľkosťou, a tak sa v tele neobjavujú a nezdržujú konštantné vlny.
  • Osoby, ktoré by nemali podstúpiť ošetrenie ultrazvukom, sú osoby, ktoré sa liečia na rakovinu a osoby s kardiostimulátorom.

Sme pripravení pomôcť vám dosiahnuť výsledky, ktoré očakávate.

V prípade, že máte otázky, neváhajte nás kontaktovať. Kontaktná osoba: Jarka Poljovka