Depilácia cukrovou pastou

Depilácia cukrovou pastou

Nežiaduce chĺpky sú vždy problém číslo jedna. Určite súhlasíte s nami, že jemná pokožka bez chĺpkov vyzerá oveľa príťažlivejšie! Recept starý viac ako 2000 rokov zmenil hygienické zvyky žien po celom svete. Ideálna kombinácia cukru a liečivých rastlinných ingrediencií umožnila cukrovému náteru vyhrávanie prestížnejších svetových cien a certifikátov.

Cukrová pasta sa skladá zo 100% prírodných výrobkov, bez chemických prídavkov alebo aditív a na rozdiel od vosku, kde väčšina obsahuje niektoré prídavky, ktoré môžu spôsobiť reakciu pokožky alebo dokonca alergie u klientov s citlivou pokožkou! Väčšina klientov ihneď po prvej alebo druhej procedúre vidí zníženie ochlpenia, aj zlepšenie celkového stavu pokožky.

Depilácia cukrovou pastou je momentálne najžiadanejšia metóda odstránenia chĺpkov. Je výhodná práve kvôli tomu, že neprichádza ku prasknutiu vlásočníc a vzniku červených bodiek spôsobených klasickým odstraňovaním v smere rastu chĺpkov. Ide o menej bolestivý proces na rozdiel od obyčajnej depilácie.

Postup depilácie:

  • Chĺpky môžu byť aj 4mm dlhé.
  • Na ne sa aplikuje náter, ktorý sa vyrába iba z prírodných ingrediencií, ktoré nevyvolávajú alergické reakcie a sčervenanie pokožky.
  • Aplikácia náteru je v opačnom smere rastu chĺpkov.
  • Odstránenie je v smere rastu chĺpkov je technikou depilácie, ktorá dlhodobo zabraňuje zarastaniu, zápalu a začervenaniu.

Chĺpky, na ktoré sa takto pôsobí menej rastú a znovu sa objavia v menšom objeme až po 4 – 6 týždňoch. Časom folikul chlpu a jeho koreň úplne slabnú, čo má za následok trvalú depiláciu. Táto metóda je výnimočná, pretože odstraňuje až 90% chĺpkov s koreňom, kým klasickou depiláciou sa odstraňuje iba 50%. Vzhľadom na to, že cukor je výborný prírodný konzervant, jeho úloha je tým lepšia, že pôsobí antialergicky na citlivú pokožku.Sme pripravení pomôcť vám dosiahnuť výsledky, ktoré očakávate.

V prípade, že máte otázky, neváhajte nás kontaktovať. Kontaktná osoba: Jarka Poljovka