ZLATA KOLAGENOVA MASKA

Prvá pleťová maska na svete s jemného /99,9% / častého zlata s omladzujúcim a regeneračným kolagénom značke Inventia® predstavuje historický prelom v kozmetológie.

Vďaka jeho, omladzujúcim, regeneračným a rozjasňujúcim účinkom, je to maska v kategórii výnimočných výrobkov pre intenzívnu a vysokú úroveň starostlivosti ženskej a mužskej pokožky tváre.Jednorázové masky sú hermeticky uzavreté , ktoré obsahuje, okrem čistého zlata a teploty stabilnú hydratáciu “živého” kolagénu triple helix, elastín, vitamín B3, silne hydratačný sodík PCA a kyselina hyaluronová, ďalej, extrakt z aloe a vitamín E – “vitamín mladosti”.

Čisté zlato spolu s kolagénom a elastínom spomaľuje proces straty kolagénu a elastínu v pleti a hlavné výrazne prispieva k obnove pokožky.

Maska s intenzívným hydratačným účinkom okamžite revitalizuje pokožku, obnovuje jej pevnosť pružnosť a pokožku oživi. Oživi vystresovanú, unavenu, starnucu a ovisnutu pleť. Obnovuje jej zdravie, vitalitu, dodava energiu a osvieženie, vracia mladistvý vzhľad.

Účinky:

  • intenzívne a dlhodobo hydratuje pokožku
  • revitalizuje, oživuje a rozjasňuje pokožku
  • zlaté čiastky dodajú žiarivý vzhľad a jas
  • zlepšuje vitalitu, pevnosť, elasticitu a omladenie pokožky
  • pri pravidelnom používaní regeneruje pokožku a redukuje vrásky
KONTAKTUJTE NÁS PROSTREDNÍCTVOM SOCIÁLNYCH SIETÍ