SADROVÝ ZÁBAL

Oligo essenthia

S pomocou „sadrového zábalu“, ktorý je absolútnym hitom vo svete sa za iba 60 minút úplne prirodzeným spôsobom zbavíte nadváhy. Tvarujte svoje telo podľa vlastného želania, bez plastickej operácie! Úplne prirodzenou cestou znížte objem tela – jednou procedúrou o jedno konfekčné číslo!!! Bez skalpelu hneď viditeľný výsledok – multi-aktívny systém, ktorý zároveň pôsobí na celulitídu, obezitu a ovisnutú kožu.

Takzvaná procedúra „sadrového zábalu“ je metóda zabaľovania tela oligo-vitamínovými látkami, ktoré zlepšujú cirkuláciu a miznutie celulitídy a objemu na najkritickejších partiách tela, ktorého výsledkom je strata od 1 – 2 konfekčných veľkostí, a to už po jednej procedúre. Táto procedúra sa obzvlášť odporúča osobám, ktorých telo zadržuje nadbytok tekutín v organizme, ako aj pri všetkých druhoch celulitíd.

 

Procedúra „sadrový zábal“ alebo presnejšie Body Wrapping je procedúra určená na podporu prúdenia lymfy, ktorá eliminuje všetky nahromadené toxíny drenážou nadbytku vody a rozbíjanie tukových nánosov, čo automatický znamená zníženie objemu, čo je vidieť v strate váhy a zníženiu konfekčnej veľkosti už po prvej vykonanej procedúre.

 

Počas takejto procedúry sa používajú multi-vitamínové minerálne látky silícium, magnézium, železo, meď, cinok a oligové látky, ktoré pôsobia skrze pokožku ihneď tak, že zrýchľujú metabolizmus, naťahujú pokožku a zásobujú bunky potrebnými antioxidantmi, ktoré sú dôležité v boji s týmto problémom celého tela.

 

Procedúra sa vykonáva tak, že na kritické partie, na ktoré chceme pôsobiť (boky, brucho, stehná,…) sa masážou natierajú pleťová voda a séra s oligo-minerálnym komplexom. Potom sa jemnou masážou vykonáva odborná lymfná drenáž, aby sa začal proces drenáže nadbytku tekutín a toxínov. Následne sa nanesie oligotón, ktorý časom stuhne a tak vytvorí sadru, ktorá sa nechá pôsobiť 45 minút.

.

Celá procedúra trvá 60 minút a výsledky sú viditeľné ihneď po prvej vykonanej procedúre, a počas procedúry sa stráca až do 2l tekutín. Odporúča sa, aby sa vykonala séria od 5 – 7 procedúr, raz, alebo dva krát týždenne.

 

Procedúra nemá kontraindikácie.

Aby sa zlepšil efekt, táto procedúra sa môže kombinovať s masážou a kavitáciou.

KONTAKTUJTE NÁS PROSTREDNÍCTVOM SOCIÁLNYCH SIETÍ