PREDAJ-KOZMETICKÉ PRÍSTROJE

Vážení priatelia!
Týmto spôsobom vám chceme prezentovať tri najpredávanejšie prístroje vo svete na laserovú epiláciu rozličných technológií. Sme výhradní dovozcovia a distribútori pre španielske, talianske a nemecké prístroje. Zabezpečujeme odborné školenie, dvojročnú záruku na pristroj a pozáručný servis priamo u vás. V krátkosti vás zoznámime s vlastnosťami prístrojov, ktoré máme v našej ponuke.

1. SHR – technológia je najpredávanejší pristroj pre jeho dobrú cenu. Náš SHR prístroj má vysokú technológiu, ktorá prináša rýchlejšie výsledky a môže sa používať aj v kozmetických salónoch. Má dva milióny impulzov.

2. Diódový laser – kozmetický je najnovšia technológia v oblasti diódových laserov, je omnoho rýchlejší ako SHR technika. Má 20 miliónov impulzov, výnimočné chladenie ionizovanou vodou, je potrebný menší počet ošetrení a výsledky sú dlhodobé. Má výnimočnú cenu.

3. Diódový – medicínsky prístroj je momentálne najväčšia novinka v diódovej technológii laserov. Má 10 miliónov impulzov, preto má na rozdiel od obyčajného diódového lasera výnimočné výsledky. Potrebný je menši počet ošetrení a výsledky vydržia oveľa dlhšie. Je to jediný laser, ktorý má freónové chladenie a môžete s ním pracovať až dva mesiace bez vypínania, aby sa nezohrieval. Na tento diódový laser máme najnižšiu cenu na svete a získate preň aj certifikát zo Španielska a dvojročnú záruku a servis.

V prípade záujmu o viac informácií kontaktujte nás na čísle +421 948 252 827
S pozdravom
Internacionálna s. r. o., Bratislava

www.mondo33.com

KONTAKTUJTE NÁS PROSTREDNÍCTVOM SOCIÁLNYCH SIETÍ