OŠETRENIE TELA

MORSKE RIASI

 

Jemná a elastická pokožka, proti celulitíde a pomáhajú redukovať hmotnosť

Pomocou kozmetických prípravkov s obsahom morských rias, ktoré vám dodajú vitalitu, zregenerujú organizmus a významne dopomôžu k dosiahnutiu spokojnosti s vlastným telom.

V morských riasach sa sústreďuje veľké množstvo stopových prvkov, proteínov a aminokyselín. Morské riasy zbavujú telo toxických látok, pomáhajú redukovať hmotnosť, spevňujú tkanivo a úspešne bojujú proti celulitíde, vráskam a celkovému starnutiu pokožky.

Kozmetické produkty s obsahom morských rias majú detoxikačné a spevňujúce účinky. Zvyšujú odolnosť kože, pomáhajú odvádzať vodu z tkanív a stimulujú odbúravanie tukov, čím efektívne podporujú zbavovanie sa prebytočných kilogramov.

Výťažky z morských rias stimulujú produkciu kolagénu a urýchľujú spotrebu kyslíka v bunkách,hydratujú pokožku a podporujú jej elasticitu, čím efektívne bojujú proti starnutiu pokožky.

Morske rijasi obsahuju proteíny vysokej biologickej hodnoty: bylinkové tuky, oligo elementy, provitamíny a vitamíny. Fitoterapii s riasmi sa pripisuje stimulácia endokrinného systému a zdvihá sa hladina minerálov v organizme. Výnimočná je v boji proti fibróznej celulitide a zvyšku kilogramov. Pokožka je po ošetrení jemná a elastická. Procedúra je vhodná aj pre ženy po pôrode (po 8 týždňoch)

Odporúčame 8 – 10 ošetrení v priebehu 2 mesiacov. Ošetrenie je vhodné už pre osoby nad 25 rokov, zvlášť pre osoby v zrelom veku.

BOMBA ZÁBAL

 

Absolútna novinka na Slovensku!

Zábal podporuje odbúravanie celulitídy a tiež je vhodný na liečbu rozšírených cievok a popraskaných kapilárov. Pri zábale sa používa talianska kozmetika značke NACTIVE.

 

Na zábal Bomba použitý  je Kryo(chladivy) a Thermo (tepelny) gél, ktorý je aplikovaný v závislosti na problematike a čo chceme dosiahnuť. Thermo je aplikovaný na časti, ktoré majú celulitídu alebo tukové zásoby. A krýo v miestach, kde su rozširene žilky či popraskane kapiláre a na partije uvoľnenej (opustenej) kože. Spôsobí silný efekt tepla(termo) a studený (kryo). Po aplikacie  sa vykonáva  špeciálna masáž  suchým olejom z rovnakej línie. Odporúčame pre daľšiu domácu starostlivosť  používanie krémov- Hydra botanika, ktorá je bohatá na rastlinné komplexy, oleje a kožu hydratuje a regeneruje.

Procedúra je vhodná aj pre ženy po pôrode (po 8 týždňoch) a pre osoby, ktoré majú problémy so zadržiavaním tekutín v organizme.

KONTAKTUJTE NÁS PROSTREDNÍCTVOM SOCIÁLNYCH SIETÍ