OŠETRENIE PLETI

APLIKACIA ČISTEHO VITAMÍNU C 10 %

 

  • Potláča prejavy starnutia,
  • Redukuje vrásky,
  • Omladzuje .
  • Redukuje melanín nachádzajúci sa v koži a tak napomáha odstráneniu hyperpigmentácie (nadmernej pigmentácie) pokožky.
  • Redukuje zápal, začervenanie.
  • Neobsahuje bežné alergény, ako sú umelé farbivá, vône a konzervačné látky

Hlavnými výhodami vitamínu C (kyselina L-askorbová) v oblasti estetickej dermatológie je jeho schopnosť zvýšiť produkciu kolagénu a elastínu v koži, pričom ide o látky, ktoré udržiavajú mladý vzhľad pokožky, potláča tak prejavy starnutia, redukuje vrásky, omladzuje .

Naime hovorime o ucinku za ktory mnohe zeni dozivaju ako zazrak.Aj ked ze je Anti-aging produktov na trhu velky pocet, ani jeden nedava taki vysledok ako je vitamin C. Je to jednoduho neprekonatelna hviezda medzi Anti-aging produktmy

Odporúčame 6–8 ošetrení v priebehu 2 mesiacov. Ošetrenie je vhodné už pre osoby nad 25 rokov, zvlášť pre osoby v zrelom veku.

IDRA -HYDRATÁCIA PLETI

 

Pokožka na tvári je veľmi jemná a mení sa každý jeden deň. Denne je vystavená vplyvom vonkajšieho prostredia. Aby zostala krásna potrebuje vyživovať, chrániť a posilňovať. Naše hĺbkové ošetrenie pleti patentovanou vonkajšou výživou pôsobí až do 3 dermovrstvy a dodá vašej pleti jemné bylinné zložky,minerály, vitamíny B3, C a E.

Pri ošetrení sa používajú len vysokokvalitné prírodné prípravky  ktoré vašu pleť chránia, zvlhčujú, čistia, regenerujú, rozjasňujú a dodávajú jej potrebnú výživu.

Novinky Nactive je významná, pretože  vybrali  jednu látku, ktorá sa vyskytuje v trojfarebnej fialke, ktorá má vplyv na výmenu enzýmov na povrchu ako aj v hlbokéj časti pleti a tiež v dolnej časti formuje viac kologenu.

Idra maska umožňuje  hĺbkové čistenie kvôli prítomnosti oxidu zinočnatého, koalina a eukalyptu. Prírodné extrakty trojfarebnéj fijalke, harmančeka, nechtíka, eukalyptu a pomarandže umožňuju delikátnu operáciu s hydratačným účinkom.

Naviac sa použije aj fotónová funkcia (Photon) a kde si možno vybrať jedno z troch svetiel:

Červené svetlo – podporuje a urýchľuje hojenie, stimuluje tvorbu kolagénu, vďaka čomu dochádza k vyhľadeniu vrá­sok, zmenšuje veľkosť pórov.

Zelené svetlo – pomáha pri redukcii pig­mentových škvŕn, podporuje metabolizmus pokožky, zvyšuje absorpciu výživných látok, pôsobí upokojujúco na pokožku.

Modré svetlo – vďaka dezinfekčným a protizápalovým účinkom pozitívne pôsobí na kožné problémy, stimuluje vylučovanie kožného mazu, využíva sa pri liečbe akné.

Odporúčame po zmene každého rocného obdobia

ANTI-AGEING EFEKT (45+)
SUPER-TECHNOLÓGIA PRE VAŠU KRÁSU

 

Nová kozmetická rada, ktorá je založená na najnovších výsledkoch bio-technológií v oblasti kozmetiky Anti-aging. Každý výrobok obsahuje veľmi aktívne zložky, ktoré boli vyvinuté v predných laboratóriách v Európe. Pomáhajú spomaleniu procesu starnutia pleti, vyhladeniu vrások, dodávajú tón a viditeľné napätie pleti.Obsahuje veľmi účinné látky v kombinácii s najvyššou kvalitou materiálov, mäkkou textúrou, rýchle vstrebávanie

ANTI- AGEING – Koncentrácia produktov, čisto prírodných prvkov, ako je chmeľ, žihľavy, rebríčka, spolu s vitamínovými komplexmi sú proti procesu starnutia a vracia  sa pozoruhodná žiariacia tvár čím zaisťuje jej zdravý vzhľad.  To všetko dohromady robí, aby táto rada bola jedinečná a neopakovateľná.

Odporúčame

Naviac sa použije aj fotónová funkcia (Photon) Červené svetlo

Červené svetlo – podporuje a urýchľuje hojenie, stimuluje tvorbu kolagénu, vďaka čomu dochádza k vyhľadeniu vrá­sok, zmenšuje veľkosť pórov.

KONTAKTUJTE NÁS PROSTREDNÍCTVOM SOCIÁLNYCH SIETÍ