EPILÁCIA DIÓDOVÝM LASEROM

Laserová Epilácia /diódový laser/ Bratislava
Absolútna novinka bezbolestný diódový laser

Diódový laser z 808nm je jedným z najmodernejších laserov na trvalú epiláciu. Americká asociácia FDA po roku 2006 ho uznala ako laser pre TRVALÉ odstránenie chĺpkov okrem Alexandrit laserov a NdYag laserov (IPL a SHR systémy nie sú uznané od FDA).

Týmto laserom sa takmer bezbolestne môže pôsobiť na všetky typy pokožky a na všetky typy chĺpkov (dokonca aj veľmi tenké chĺpky sa odstraňujú aplikáciou vysokej energie do 160 J/cm2).

Diódový laser používajú diódy nemeckej spoločnosti DILAS, najprecíznejšej nemeckej technológie. Kvôli tomu termická energia tejto vlny je okolo 5 – 10 krát silnejšia od energie infračervených lámp od 808nm, ktoré sa používajú v SHR systémoch

Okrem toho samotný laser má možnosť zvýšenie energie až do 160J/cm2, čo je oveľa viac ako zaužívaných 50J/cm2 pre SHR systémy. Výsledok použitia tohto lasera je 80% odstránených chĺpkov už od 4 – 6 procedúr, kým SHR systém dosahuje takéto výsledky za 8 – 12 procedúr.

Sme hrdí, že Vám môžeme zaručiť úspech a trvalosť depilácie dokonca aj svetlých chĺpkov.

Veľká prednosť diódového lasera v porovnaní s IPL, SHR a ELOS technológie je fakt, že sú chĺpky trvalo odstránené. Druhá jeho prednosť je možnosť predĺženia trvania impulzu od 5 až 400ms a zvýšenia energie do 160J/cm2,aby sa odstránili aj najodolnejšie, tenké, alebo veľmi svetlé chĺpky. SHR systém istou rýchlosťou odstraňuje chĺpky ako aj diódový laser, ale kvôli slabšiemu termickému efektu xenón lampy a nižšej energie, že obdobie ich znovuobjavenia je jeden rok.

KONTAKTUJTE NÁS PROSTREDNÍCTVOM SOCIÁLNYCH SIETÍ