KAVITÁCIA

Za dva týždne k dokonalému telu

Ultrazvuková kavitácia nemeckým prístrojom je najnovší hit v liečbe a odstránení lokalizovaných tukových nánosov. Kavitácia sa dnes považuje za jeden z najsilnejších mechanizmov pomocou ktorého sa ničia tukové bunky. Toto je najnovšia metóda, ktorej technológia umožňuje neinvazívnu a bezbolestnú liečbu, ktorá je cielene mierená na tie časti tela, kde máme nahromadené stuhnuté tuky, ktorých sa nevieme zbaviť ani jednou doposiaľ prístupnou metódou, ani diétou, ani cvičením.

Najčastejšie je to: brucho, bedrá, stehná, nadlaktie, zadok…..to znamená tie časti, z ktorých žiadnou diétou nemôžeme viditeľne zmenšiť tieto tukové nánosy.

Procedúra kavitácie eliminuje práve tie stuhnuté tukové nánosy cielene, na presne určených miestach a to bez žiadnych operačných zákrokov. Procedúra trvá od 30 min do 60 min. Je potrebné urobiť od 5 – 10 procedúr, ktoré sa vykonajú v rozpätí 3 – 5 dní, a aby výsledky boli efektívne, je potrebné pridať aj fyzickú aktivitu a následne po procedúre je potrebné prijať okolo 2l tekutín do organizmu.

Optimálna je kombinácia s anti-celulitídnou masážou, správnym stravovaním spolu s  niektorou z metód detoxikácie organizmu ako napríklad sadrový zábal v našej ponuke.

Kontraindikácie a nežiaduce účinky:

LDM ultrazvukové vlny sa používajú v medicíne už viac ako desaťročie a doteraz sa neobjavila žiadna kontraindikácia, alebo nežiaduci účinok. Uznáva sa, že LDM ožarovanie je absolútne neškodné pre človeka, pretože sa frekvencia vĺn mení veľmi veľkou veľkosťou, a tak sa v tele neobjavujú a nezdržujú konštantné vlny.

Osoby, ktoré by nemali podstúpiť liečbu ultrazvukom, sú osoby, ktoré sa liečia na rakovinu a osoby s kardiostimulátorom.

KONTAKTUJTE NÁS PROSTREDNÍCTVOM SOCIÁLNYCH SIETÍ