GALVANIZACIJA

ZAŽITE LUXUS A POHODLIE OMLADZUJÚCICH ÚČINKOV

Najnovšie výskumy preukázali, že zvyšuje viditeľné účinky ageLOC® Future Serum v priemere o 80 %.*

Spojte kúpeľné výsledky s bezpríkladným vedeckým objavom a dosiahnite nádhernú pleť, ktorá bude ohromovať ľudí zaujímajúcich sa o váš vek.

Galvanické procesy boli pomenované podľa talianskeho fyzika Luigi Galvaniho, ktorý venoval svoj život štúdiu elektrických procesov. Opatrným použitím pozitivnych a negatívnych pólov galvanického prúdu je kozmetik schopný vykonať hĺbkové ošetrenie pleti a jej vyživovanie.

 

PROCEDURA OŠETRENIA

Galvanic Spa – galvanická žehlička NuSkinGalvanický prúd pôsobí do všetkých vrstiev kože, spôsobí tam elektromagnetické pole, tým vznikne vibrácie a uvoľní sa nečistoty, ktoré sa žehličkou vytiahnu von z pleti. Súčasne pracuje s bazálnej vrstvou, ktorá je posadená na škáre a podporí štiepenie buniek. Tzn., Že u ženy nad 30 rokov je nielen fáza hlbokého čistenia, ale aj štiepenie buniek. Pleť sa donúti pracovať. Ak je žena mladší 30 rokov, tak žehlička čistí hĺbkovo od všetkých nečistôt a toxických látok. Obnova pleti trvá u ženy staršie ako 25 rokov 28 dní.

Prostredníctvom urýchľovania prirodzeného procesu exfoliácie, s použitím alfa hydroxy kyselín, tento systém dokáže zvrátiť celú škálu účinkov starnutia vašej pokožky, a to len za 7 dní. Prokolagénové peptidy zohrávajú špecifickú úlohu pri odosielaní signálov odvrátenia starnutia bunkám, ktoré produkujú kolagén, čím podporujú mladší vzhľad pokožky.

 

Štúdie preukázali, že používanie prístroja Nu Skin Galvanic Spa II môže zlepšiť import aktívnych zložiek o 70% a viac už do 24 hodín. Unavená a zaťažená pokožka sa naplní novou energiou, upokojí sa a zbaví sa stresu. Už po 10tich minútach sa budete cítiť tak, ako by ste strávili osviežujúci hodinku u vašej kozmetičky. Ošetrujúci vodivý gél pomáha svojimi účinnými zložkami obnoviť štruktúru pokožky, posilňuje krvný obeh a energiu buniek. 

 

Pri žehlení sa rozprúdi lymfa, zmiernia sa opuchy a spriechodní sa póry až k bunkám. Už po prvom žehlení sa tvár zeštílí a omladí. Žehlička takisto zjednotí tonus pleti o jeden odtieň čím zmierni tmavé kruhy a vačky pod očami. Priebežne regeneruje pokožku, a ako som už písala hloubkověji vyčistí, otvorí a uvolni póry, vytiahne čierne bodky, aktivuje štiepenie buniek. Už pri prvom žehlenie je cítiť, ako “tvár dýcha” a okamžite sú vidieteľne nečakané výsledky.

KONTAKTUJTE NÁS PROSTREDNÍCTVOM SOCIÁLNYCH SIETÍ