CUKROVÁ PASTA

Nežiaduce chĺpky sú vždy problém číslo jedna. Určite súhlasíte s nami, že jemná pokožka bez chĺpkov vyzerá oveľa príťažlivejšie! Recept starý viac ako 2000 rokov zmenil hygienické zvyky žien po celom svete. Ideálna kombinácia cukru a liečivých rastlinných ingrediencií umožnila cukrovému náteru vyhrávanie prestížnejších svetových cien a certifikátov.

Cukrová pasta sa skladá zo 100% prírodných výrobkov, bez žiadnych chemických prídavkov alebo aditív na rozdiel od vosku, kde väčšina obsahuje niektoré prídavky, ktoré môžu spôsobiť nevoľnosť pokožky, alebo dokonca alergie u klientov s citlivou pokožkou! Väčšina klientov ihneď po prvej alebo druhej procedúre vidí zlepšenie ochlpených miest, v niektorých prípadoch aj zníženie ochlpenia, a potom aj zlepšenie celkového stavu pokožky.

Sme hrdí, že Vám môžeme zaručiť úspech a trvalosť depilácie dokonca aj svetlých chĺpkov.

Depilácia cukrovou pastou je momentálne najžiadanejšia metóda odstránenia chĺpkov. Je výhodná pre osoby s citlivou pokožkou, práve kvôli tomu, že neprichádza ku prasknutiu vlásočníc a vzniku červených bodiek spôsobených klasickým odstraňovaním v smere rastu chĺpkov. Ide o menej bolestivý proces na rozdiel od obyčajnej depilácie.

Chĺpky môžu byť aj 2mm dlhé, aby sa aplikoval náter, ktorý sa vyrába iba z prírodných ingrediencií, ktoré nevyvolávajú alergické reakcie a sčervenanie pokožky.

Aplikácia náteru v opačnom smere rastu chĺpkov a odstránenie v smere rastu chĺpkov je technikou depilácie, ktorá dlhodobo zabraňuje zarasteniu, zápalu a sčervenaniu.

Chĺpky, na ktoré sa takto pôsobí menej rastú a podľa pravidla sa znova objavujú v menšom objeme po 4 – 6 týždňov. Časom folikul chlpu a jeho koreň úplne slabnú, čo má za následok trvalú depiláciu. Táto metóda je výnimočná, pretože odstraňuje až 90% chĺpkov s koreňom, kým klasickou depiláciou sa odstraňuje iba 50%. Vzhľadom na to, že cukor je výborný prírodný konzervant, jeho úloha je tým lepšia, že pôsobí antialergicky na citlivú pokožku.

Všetky výrobky pre profesionálne použitie navyše obsahujú ENZÝM PAPAIN, o ktorom je dokázané, že spomaľuje rast chĺpkov. Príďte a presvedčte sa o našej odbornosti!!!

 

KONTAKTUJTE NÁS PROSTREDNÍCTVOM SOCIÁLNYCH SIETÍ